+48 887 220 007

Szukaj
19.06
Category: Aktualności
Odsłony: 5084

Wiele lat temu przywiózł do naszego kraju nadzieję. Nadzieję, dla jak się wówczas wydawało śmiertelnie chorych, najmniejszych serc. Pokazał, że te najpoważniejsze wady wrodzone można skutecznie leczyć, a wśród polskich, młodych lekarzy znalazł człowieka, którego określił mianem naszego „skarbu narodowego” i dostrzegł w nim talent i potencjał, który miał dać szansę tysiącom dzieci. Nie mylił się.

Czytaj więcej...
10.05
Category: Aktualności
Odsłony: 119

IX Ogólnopolskie spotkanie Integracyjno-Edukacyjne dla dzieci z wadami serca i ich rodzin odbędzie się już niebawem. Udział w nim weźmie 263 dzieci wraz z rodzicami. Specjaliści z zakresu kardiologii i kardiochirurgii, anestezjologii , pulmonologii , stomatologii i medycyny ratunkowej przygotowali dla rodziców specjalne wykłady i zajęcia warsztatowe. Dzieciaki w tym czasie będą brały udział w zajęciach integracyjnych i aktywizujących pod czujnym okiem psychologów i pedagogów specjalnych. Podobnie jak w poprzednich latach chcielibyśmy aby wszystkie uczestniczące w warsztatach dzieci otrzymały upominki. Jeżeli możesz nam w tym pomóc zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z radością przyjmiemy wszystko co pomoże nam przygotować dla nich paczuszki.

05.05
Category: Nowinki medyczne
Odsłony: 596

Rodzice dzieci, które przyszły na świat z wadą serca niezwykle często zastanawiają się co mogło być przyczyną tego, że serce nie rozwinęło się prawidłowo, a specjaliści prowadzą liczne badania, które mają pomóc znaleźć odpowiedź. Kanadyjczycy odkryli jeden z czynników, który wpływa na występowanie jednej z najczęstszych wrodzonych wad serca.

Czytaj więcej...