+48 887 220 007

Szukaj

Zbiórka 1,5% podatku za 2022 rok

on 03 styczeń 2023
Odsłony: 184

Oświadczenie można uzyskać wysyłając prośbę na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zasady i regulaminy wydatkowania środków - OBOWIĄZEK ZAPOZNANIA SIĘ - link

Ponadto w przypadku, gdy zbiórka ma być widoczna na stronie Fundacji należy przesłać skan w/w oświadczenia wraz z aktualnym apelem dotyczącym potrzeb i wsparcia dziecka (plik word) oraz aktualnym zdjęciem dziecka (jpg) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zbiórki na stronie Fundacji będa aktualizowane w kolejności przesłania pełnej informacji zgodnie z instrukcją wskazaną powyżej. Brak przesłania oświadczenia do dnia 31 stycznia 2023 r. uznany jest przez Fundację za rezygnację z prowadzenia zbiórki 1,5% podatku.

Rodzice, którzy chcą zapisać do Fundacji dziecko celem zbiórki 1,5% podatku lub rodzice dziecka, na rzecz którego zbiórka była prowadzona ostatni raz przed rokiem 2020, celem prowadzenia zbiórki 1,5% podatku za rok 2022 zobowiązani są do zapisania dziecka do Fundacji i postępowania zgodnie z instrukcją - link