+48 887 220 007

Szukaj

Warsztaty i organizacja pracy fundacji w czasie ich trwania

on 26 czerwiec 2019
Odsłony: 1067

Do uczestników warsztatów została wysłana wiadomość, prosimy o sprawdzenie skrzynek mailowych (w tym spam). Jeśli ktoś nie otrzymał wiadomości prosimy o informację.

Osoby dorosłe biorące udział wyłącznie w nieodpłatnym panelu wykładowym w sobotę 29 czerwca 2019 prosimy o punktualne przybycie, rejestracja rozpocznie się o godz. 8.30 a wykłady o godz. 9.00 (przypominamy, że udział nie obejmuje posiłków z których korzystają uczestnicy całych warsztatów, najbliższy obiekt gastronomiczny to Restauracja Regionalna Nosalowy Dwór znajdująca się przy wjeździe do kompleksu hotelowego). Wykłady odbywają się w Centrum Konferencyjnym Gerlach (wejście przez recepcję budynku Grand). Osoby dorosłe, które chciałyby jeszcze zgłosić chęć swojego udziału w sobotnich wykładach możliwość zgłoszenia wyłącznie sms z podaniem imienia i nazwiska (tel. 887 220 007).

Dzieci i młodzież, które nie biorą udziału w pełnych warsztatach nie mogę brać udziału w wybranych zajęciach ze względów organizacyjnych i bezpieczeństwa.