Skip to main content

Julia urodziła się z ciężką, złożoną wadą serca. Od urodzenia walczy z wieloma trudnościami –wrodzona wada serca, wcześniactwo, hipotrofia, zatrzymanie krążenia , z którymi zmagamy się każdego dnia. Przeszła już dwie ratujące życie operację. Po ostatniej tomografii serca, okazało się, że pojawiło się dość spore zwężenie drogi odpływu z prawej komory. U Julii występują duże spadki tętna. Przed nami cewnikowanie serca, jeśli nie przyniesie zamierzonych celów, Julię czeka kolejna operacja na otwartym sercu. W przyszłości może wymagać kolejnych interwencji kardiochirurgicznych.

Obecnie ma 8 lat i dzięki intensywnej rehabilitacji, oraz terapii uczęszcza z rówieśnikami do szkoły. Jest pod opieką wielu specjalistów: kardiologa, neurologa, nefrologa, pulmonologa, immunologa, laryngologa. Dzięki intensywnej rehabilitacji widzimy duże postępy u córki, dlatego bardzo prosimy Państwa o wsparcie Julii w jej walce o zdrowie i dalszy rozwój. Zwracamy się z ogromną prośbą o przekazanie 1,5 % podatku oraz dowolnych wpłat na rzecz Julii na leczenie i rehabilitację, abyśmy w dalszym ciągu mogli zapewnić naszej córce potrzebne zajęcia. Wpłaty z 1,5% zostaną przeznaczone na kontrole u specjalistów, badania oraz rehabilitację.

Zgromdzone środki zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby związane z leczeniem i rehabilitacją.

Przekaż 1,5% podatku:

KRS 0000290273

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: JULIA KANIA

Nr konta 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150

Fundacja Cor Infantis nie pobiera prowizji ani dodatkowych opłat. Całość przekazanych środków przeznaczana jest na pomoc dziecku. Dziękujemy!

Inne artykuły w tej kategorii:

Michał Żydek

Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby związane z leczeniem i rehabilitacją....

Lena Jarosz

Lena urodziła się 22.11.2012r. w Warszawie z wadą serca charakteryzującą się krytycznym zwężeni...

NADIA BILSKA

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: NADIA BILSKA