Skip to main content

Szymon urodził się z bardzo poważną wadą serca HLHS (niedorozwój lewej strony serca). Przeszedł już trzy  skomplikowane operacje ratujące życie i dwa cewnikowania .Cały czas uczęszcza na intensywną rehabilitację, dzięki  już prawie biega za swoim rodzeństwem. Niestety skutki pooperacyjne cały czas nam towarzyszą. Z uwagi na rozwój dziecka i wzrost nad niektórymi aspektami trzeba pracować ciągle. U Szymona występuje duży problem z podwięziami , które wypaczają prawidłową postawę dziecka, tj . stopy, kolana, biodra i klatka piersiowa. Do tego dochodzi nam terapia sensoryczna i terapia logopedyczna.  Szymuś wymaga też stałej kontroli poradni kardiologicznej, poradni transplantologii i chorób wątroby oraz lekarza rodzinnego.

Mimo tego całego pakietu, to bardzo radosny i pogodny chłopiec. Bardzo ciekawy życia. Uwielbia aktywność fizyczną, jazdę na rowerze i chodzenie do przedszkola. W jego imieniu bardzo proszę o podarowanie Szymkowi 1,5% podatku. Takie wsparcie umożliwi mu dalszą rehabilitację i walkę o lepsze jutro.

Mama Agnieszka

Przekaż 1,5% podatku:

KRS 0000290273

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: SZYMON SADŁO

Nr konta 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150

Fundacja Cor Infantis nie pobiera prowizji ani dodatkowych opłat. Całość przekazanych środków przeznaczana jest na pomoc dziecku. Dziękujemy!

Inne artykuły w tej kategorii:

Michał Żydek

Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby związane z leczeniem i rehabilitacją....

Lena Jarosz

Lena urodziła się 22.11.2012r. w Warszawie z wadą serca charakteryzującą się krytycznym zwężeni...

NADIA BILSKA

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: NADIA BILSKA