Skip to main content

JOANNA LISIECKA

Dziecko z wrodzoną wadą serca jest chore do końca życia... Nawet jeśli tego nie widać, śmierć poluje na nie każdego dnia...

Dzięki bardzo wielu wspaniałym osobom Asia mogła przejść w Niemczech dwie operacje i wszczepienie stymulatora serca. Nasza córeczka cały czas wymaga leków i badań, które ukazują nie tylko stan i funkcjonowanie operowanego serduszka, ale też negatywny wpływ wad serca na inne narządy. Co kilka lat konieczne będzie przeprowadzenie cewnikowania serca, a w razie konieczności kolejnych zabiegów. Ostatnia wizyta kontrolna wykazała, że bateria w rozruszniku wystarczy na około 1-1,5 roku. Wtedy konieczna będzie wymiana urządzenia, gdyż czynność własna serca jest zbyt słaba, żeby Asia mogła żyć bez stymulatora.

Bardzo prosimy o przekazywanie 1,5% podatku. Środki te przeznaczone będą na dalszą diagnostykę i leczenie naszej córeczki. Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy. Rodzice Asi.

Przekaż 1,5% podatku:

KRS 0000290273

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: JOANNA LISIECKA

Nr konta 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150

Fundacja Cor Infantis nie pobiera prowizji ani dodatkowych opłat. Całość przekazanych środków przeznaczana jest na pomoc dziecku. Dziękujemy!

Inne artykuły w tej kategorii:

Michał Żydek

Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby związane z leczeniem i rehabilitacją....

Lena Jarosz

Lena urodziła się 22.11.2012r. w Warszawie z wadą serca charakteryzującą się krytycznym zwężeni...

NADIA BILSKA

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: NADIA BILSKA