Skip to main content

Pola przyszła na świat zdecydowanie za wcześnie. Kiedy się urodziła ważyła jedynie 750 g. 22 czerwca 2017 roku, wraz z pojawieniem się Poli na świecie rozpoczęła się jej niezwykle trudna walka o życie. Pola w czerwcu 2018 roku przeszła główną operację serduszka, największym problemem zostaje nadal zastawka aortalna, która jest niedomykalna. Po operacji niedomykalność była na poziomie I/II stopnia, niestety narasta i w tej chwili jest to już II/III stopień. Ostatnia wizyta kontrolna nie wykazała na szczęście istotnych zmian w serduszku Poli, natomiast córka musi być kontrolowana co 8-10 miesięcy.

Pola aktualnie jest nadal pod opieką fizjoterapeuty, terapeuty integracji sensorycznej, psychologa oraz logopedy. Wymaga również stałej kontroli endokrynologicznej ze względu na niską wagę ciała oraz niski wzrost, prawdopodobnie po ukończeniu 6 roku życia będzie miała podawany hormon wzrostu. Bardzo cieszymy się nawet z najmniejszych postępów w rozwoju Poli i mamy nadzieję, że niebawem dorówna do rówieśników. Prosimy o dalsze wsparcie w formie darowizn i odpisów 1,5% podatku na rzecz Poli. Z ofiarowanych środków pokryte będą dalsze koszty leczenia i rehabilitacji.

Przekaż 1,5% podatku:

KRS 0000290273

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: POLA MAZUREK

Nr konta 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150

Fundacja Cor Infantis nie pobiera prowizji ani dodatkowych opłat. Całość przekazanych środków przeznaczana jest na pomoc dziecku. Dziękujemy!

Inne artykuły w tej kategorii:

Michał Żydek

Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby związane z leczeniem i rehabilitacją....

Lena Jarosz

Lena urodziła się 22.11.2012r. w Warszawie z wadą serca charakteryzującą się krytycznym zwężeni...

NADIA BILSKA

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: NADIA BILSKA