Skip to main content

ALEKSANDER ŻAK

Nasz synek Oluś urodził się z sercem jednokomorowym. W swoim krótkim życiu przeszedł już 3 operacje i 6 cewnikowań serca. Olek niedługo kończy 5 lat. Jest ogromnym fanem motoryzacji i ślimaków, a jego ulubioną postacią z  bajki jest "Turbo Ślimak" 🐌 i "Zygzak McQueen"🏎️ Olek uwielbia jeździć na rowerze ( w tym roku przeskoczył z biegówki na dwa kółka i to w zaledwie 2h nauki ! ☺️). Zaczął uczęszczać na zajęcia taneczne, gdzie podczas występów na dużej scenie podbija serca wszystkich widzów🕺 ☺️ Wraz z Nowym Rokiem przeszedł już samego siebie i rozpoczął swoją przygodę z narciarstwem ! ⛷️

Patrząc na niego, często ciężko uwierzyć, że ma tylko połowę serduszka... Mimo już trzech operacji serca umożliwiających mu w ogóle życie z sercem jednokomorowym, wraz z nim rośnie również potrzeba kolejnych zabiegów cewnikowań serca - celem poszerzenia tętnic płucnych i stentu, który ma wstawiony w aorcie (wraz ze wzrostem aorty trzeba regularnie poszerzać też stend). W tym roku kolejny zabieg przed nami....

Każdego dnia Olek przyjmuje leki, wymaga codziennego pomiaru krzepliwości krwi INR za pomocą specjalistycznych, niestety bardzo drogich pasków. Regularne kontrole lekarskie, badania, również generują spore koszty. Kolejny raz prosimy o Wasze  wsparcie i pomoc  w zebraniu funduszy na dalsze leczenie naszego synka.

Twój 1,5 % podatku przekazany w zeznaniu podatkowym dla naszego synka to nasze 100% pomocy by zapewnić mu możliwość leczenia i lepszego życia z połową serduszka.

Zgromdzone środki zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby związane z leczeniem i rehabilitacją.

Przekaż 1,5% podatku:

KRS 0000290273

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: ALEKSANDER ŻAK

Nr konta 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150

Fundacja Cor Infantis nie pobiera prowizji ani dodatkowych opłat. Całość przekazanych środków przeznaczana jest na pomoc dziecku. Dziękujemy!

Inne artykuły w tej kategorii:

Michał Żydek

Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby związane z leczeniem i rehabilitacją....

Lena Jarosz

Lena urodziła się 22.11.2012r. w Warszawie z wadą serca charakteryzującą się krytycznym zwężeni...

NADIA BILSKA

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: NADIA BILSKA