Skip to main content

JULIA ZDUŃCZYK

Julia ma już 3 latka, powoli zapomina o przebytej operacji serca. Bardzo chciała zacząć swoją przygodę z przedszkolem, jednak choroby stały się częstsze w jej przypadku niż wizyty w placówce. Czas Julii jest wypełniony za to kontrolami u specjalistów. Odwiedzamy rehabilitanta, który czuwa nad prawidłowym rozwojem, często gościmy też u logopedy. U Julii zdiagnozowano wędzidełko do podcięcia, co w jej przypadku nie jest takim prostym i łatwym zabiegiem. Mamy jednak nadzieję, że wizyty u logopedy i ćwiczenia nam pomogą i nie będzie takiej konieczności. Stałym punktem są u nas wizyty u kardiologa, który monitoruję pracę serduszka, a przede wszystkim ocenia stan zastawki mitralnej. Obecnie niedomykalność jest 2-3-go stopnia.

Bardzo prosimy podaruj Julii swój 1 % podatku lub przekaż dowolną darowiznę. Zebrane środki finansowe pozwolą na wizyty u specjalistów. Julia z Rodzicami.

Przekaż 1,5% podatku: KRS 0000290273

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: JULIA ZDUŃCZYK

Nr konta 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150

Fundacja Cor Infantis nie pobiera prowizji ani dodatkowych opłat. Całość przekazanych środków przeznaczana jest na pomoc dziecku. Dziękujemy!

Inne artykuły w tej kategorii:

Michał Żydek

Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby związane z leczeniem i rehabilitacją....

Lena Jarosz

Lena urodziła się 22.11.2012r. w Warszawie z wadą serca charakteryzującą się krytycznym zwężeni...

NADIA BILSKA

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: NADIA BILSKA