Nadia urodziła się 28.09.2015 roku w Poznaniu. Dziecko urodzone w zamartwicy (3pkt w skali Apgar). Po urodzeniu stwierdzona wada serca VSD (ubytki w części mięśniowej), w 2 miesiącu życia zdiagnozowana wada ASD typu 2 (ubytek typu otworu wtórnego). W 11 miesiącu życia u dziecka przeprowadzono operację serca w krakowskim Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym.

Aktualnie stwierdzono dwie kolejne wady serca – niedomykalność zastawek mitralnej i trójdzielnej.

Córka wymaga ciągłej opieki specjalistów w tym kardiologa, psychologa, logopedy, uczestniczy w zajęciach integracji sensorycznej. Z uwagi na zapadającą się klatkę piersiową wymaga zajęć ruchowych i rehabilitacji. Wstępnie zdiagnozowana pod kątem potrzeby posiadania nauczyciela wspomagającego w procesie edukacji. Dziecko cierpi na zaburzenia integracji sensorycznej, kłopoty z koordynacją, koncentracją i skupieniem.

Nadia posiada orzeczenie o niepełnosprawności wydane od urodzenia do października 2024 roku. Pomoc jest nam potrzebna z uwagi na rosnące koszty zapewnienia dziecku najlepszych możliwości leczenia i profesjonalnego wsparcia i opieki dzięki której córka mogłaby być samodzielna w przyszłości. Tylko dzięki systematycznej terapii, kontroli specjalistów możemy mierzyć się z problemem i próbować stawić im czoła.

Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby związane z leczeniem i rehabilitacją.

Przekaż 1,5% podatku:

KRS 0000290273

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: NADIA BILSKA

Nr konta 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150

Fundacja Cor Infantis nie pobiera prowizji ani dodatkowych opłat. Całość przekazanych środków przeznaczana jest na pomoc dziecku. Dziękujemy!

Inne artykuły w tej kategorii:

ANIA KRUCZEK

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: ANNA KRUCZEK

MARYSIA RATKIEWICZ

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: MARIA RATKIEWICZ

JULIA ZDUŃCZYK

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: JULIA ZDUŃCZYK

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Z Waszą pomocą każda historia
może mieć szansę na szczęśliwe zakończenie...

© CorInfantis. All rights reserved.
Powered by ITMOOSE.