Skip to main content

Lena urodziła się 22.11.2012r. w Warszawie z wadą serca charakteryzującą się krytycznym zwężeniem zastawki pnia płucnego, nieprawidłową zastawką trójdzielną i istotną jej niedomykalnością, ubytkiem w przegrodzie międzyprzedsionkowej, drożnym przewodem tętniczym oraz nieprawidłową mięśniówką prawej komory. 

Nasza dzielna córcia nie poddaje się i jest już po dwukrotnej  przezskórnej walwuloplastyce balonowej krytycznego zwężenia zastawki pnia płucnego, w 2013 roku  po operacji korekty poszerzenia pierścienia zastawki płucnej graftem naczyniowym Contegra nr. 12 i plastyce zastawki trójdzielnej. W 2016 roku córcia przeszła koleją operację wymiany zastawki trójdzielnej na zastawkę mechaniczną dwudzielną 25mm, połączenie prawej komory z tętnicami płucnymi graftem Contegra o średnicy 16mm.

Córcia pozostaje pod stałą opieką lekarzy. Walczymy o prawidłowy rozwój naszej Lenki. Po wymianie zastawki trójdzielnej mierzymy w warunkach domowych gęstość krwi za pomocą bardzo drogiego urządzenia i pasków pomiarowych.  Każdy, kto zechce pomóc w tej walce może przekazać Lenie 1,5% swojego podatku lub dokonać wpłaty dowolnej darowizny na wskazane poniżej konto.

Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby związane z leczeniem i rehabilitacją.

Przekaż 1,5% podatku:

KRS 0000290273

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: LENA JAROSZ

Nr konta 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150

Fundacja Cor Infantis nie pobiera prowizji ani dodatkowych opłat. Całość przekazanych środków przeznaczana jest na pomoc dziecku. Dziękujemy!

Inne artykuły w tej kategorii:

Michał Żydek

Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby związane z leczeniem i rehabilitacją....

NADIA BILSKA

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: NADIA BILSKA

MARYSIA RATKIEWICZ

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: MARIA RATKIEWICZ