Skip to main content

OPERACJA SERCA W NIEMCZECH

W pobliżu Kliniki znajduje się hotel dla rodziców o nazwie Familienhaus. Pokój w Familienhaus wstępnie rezerwuje sekretariat kliniki kardiochirurgii, należy jednak potwierdzić dostępność pokoju mailowo 3 dni przed planowanym wyjazdem. Familienhaus znajduje się bardzo blisko kliniki, prawie naprzeciw, 3 min drogi pieszo. Kwaterowanie odbywa się w godzinach 11:00 – 16:00 i nie ma absolutnie żadnej możliwości, aby odbyło się poza wyznaczonymi godzinami. Dostępność miejsc w hotelu warunkowana jest wypisami dzieci z kliniki dlatego też nie ma możliowści zagwarantowania miejsca na 100%. W związku z tym warto jest wcześniej rozeznać kwestię dostepności miejsc w inncyh hotelach, opcję wynajmu mieszkania w pobliżu kliniki, wynajmu samego pokoju.

Warunki w Familienhaus: pokoje z łazienkami, komfortowe, czyste, na prośbę dostawiane są łóżeczka dla dzieci (drewniane i turystyczne). W pokojach znajdują się małe lodówki, TV, telefon. Opłata 30 euro/doba za wynajęcie pokoju, plus za każdą osobę dorosłą – kolejne 5 euro dopłaty. W budynku jest internet (hasło w recepcji, opłata 10 euro). Końcowe sprzątanie pokoju – opłata 20 euro. W Familienhaus dostępna jest przestronna kuchnia, w pełni wyposażona w naczynia, oraz wszelkie kuchenne sprzęty. Są kuchenki mikrofalowe, piekarniki, płyty indukcyjne, zmywarki. Obok kuchni znajduje się jadalnia, jest również sala zabaw dla dzieci. Obsługa Familienhaus zapewnia środki czystości do samodzielnego sprzątania pokojów oraz papier toaletowy. Na terenie obiektu jest pralnia, trzeba mieć swój proszek.

Familenhaus

Familienhaus am Universitätsklinikum Münster e. V.

Albert-Schweitzer-Straße 44 · 48149 Münster

Telefon 02 51 / 9 81 55 – 0

Telefax 02 51 / 9 81 55 – 400

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://www.familienhaus-muenster.de/index.htm