ZBIÓRKA 1,5% PODATKU

Podopiecznym/ rodzicom (opiekunom) podopiecznych przypominamy o konieczności uregulowania formalności, celem prowadzenia zbiórki 1,5% podatku za 2022 rok. Oświadczenie należy przesłać drogą pocztową/ kurierem do siedziby Fundacji w Lublinie. Oświadczenie można uzyskać wysyłając prośbę na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przesłanie oświadczenia jest równoznaczne ze znajomością zasad wydatkowania środków - OBOWIĄZEK ZAPOZNANIA SIĘ - link

Ponadto w przypadku, gdy zbiórka ma być widoczna na stronie Fundacji należy przesłać skan w/w oświadczenia wraz z aktualnym apelem dotyczącym potrzeb i wsparcia dziecka (plik word, TNS12) oraz aktualnym zdjęciem dziecka (jpg) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zbiórki na stronie Fundacji są aktualizowane w kolejności przesłania pełnej informacji zgodnie z instrukcją wskazaną powyżej. Brak przesłania oświadczenia uznany jest przez Fundację za rezygnację z prowadzenia zbiórki 1,5% podatku.

Rodzice, którzy chcą zapisać do Fundacji dziecko celem zbiórki 1,5% podatku lub rodzice dziecka, na rzecz którego zbiórka była prowadzona ostatni raz przed rokiem 2020, celem prowadzenia zbiórki 1,5% podatku za rok 2022 zobowiązani są do zapisania dziecka do Fundacji i postępowania zgodnie z instrukcją - link

Inne artykuły w tej kategorii:

Rekrutacja pracowników

26.04.2023 Ogłoszenie o rekrutacji pracowników do projektu Rekrutacja przedłużona do dnia ...

Jak aktywizować?

Zachęcamy do odsłuchania debaty „Niepełnosprawni – pełnowartościowi. Jak usprawnić rehabilitację ...

Rekrutacja do projektu

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA 12.04.2023 Ogłoszenie o rekrutacji uczestników projektu Fundacja na rze...

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Z Waszą pomocą każda historia
może mieć szansę na szczęśliwe zakończenie...

© CorInfantis. All rights reserved.
Powered by ITMOOSE.