Skip to main content

ZGŁOSZENIA NA WARSZTATY GO HEARTS 2019

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice, z dniem 14 marca 2019 rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń na tegoroczne Edukacyjno-Integracyjne Warsztaty dla dzieci z wadami serca i ich rodzin. Spotkanie odbędzie się w Hotelu Rezydencja Nosalowy Dwór w Zakopanem w dniach 28 – 30 czerwca br.

Warsztaty mają charakter edukacyjny i integracyjny. W czasie ich trwania jednoczasowo realizowany jest program edukacyjny dla rodziców (warsztaty ze specjalistami, wykłady lekarzy zajmujących się leczeniem wrodzonych wad serca i innych problemów zdrowotnych u dzieci z WWS) oraz program integracyjno-aktywizujący dla dzieci i młodzieży z wadami serca oraz ich rodzeństwa.

W warsztatach mogą uczestniczyć dzieci z wadami serca wraz z rodzinami, osoby dorosłe z wrodzoną wadą serca, pracownicy systemu ochrony zdrowia oraz inne osoby zainteresowane tematyką wrodzonych wad serca.

Planowane zakończenie rejestracji Uczestników wyznaczono na dzień 12 kwietnia 2019 roku, jednakże Fundacja zastrzega sobie prawo do zamknięcia rejestracji w dowolnym momencie o czym powiadomi za pośrednictwem swojej strony internetowej www.corinfantis.org

Decyduje kolejność pełnych zgłoszeń.

Formularze zgłoszenia oraz informacje o warunkach i kosztach uczestnictwa zostaną przesłane do Państwa drogą mailową. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inne artykuły w tej kategorii:

Informacja dot. systemu iPfron+

Zachęcamy do rejestracji w systemie iPfron+ oraz zapoznania się z jego funkcjonalnościami w zakre...

Informacja dot. 1,5% podatku za 2023 r.

Opis procedury dot. zbiórki 1,5% podatku za rok 2023 zostanie zamieszczony na stronie Fundacji dn...

Materiały edukacyjne

Strona w budowie