Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Od początku istnienia naszej Fundacji to właśnie Wolontariusze stanowili i cały czas stanowią jej serce ❤️
Działając w różnych obszarach na rzecz innych, poświęcając swój czas to Wy - wolontariusze pomagacie nam pisać historię działań naszej organizacji, a przede wszystkim nieść realną pomoc dzieciom z wrodzonymi wadami serca.
Dziś dzięki Wam - rodzicom naszych podopiecznych, którzy jako wolontariusze wyszliście z inicjatywą i podjęliście się trudu zbiórki darów rzeczowych możemy pakować sanie Mikołaja i wysłać go z misją obdarowania dzieci z wadami serca, które nadchodzące święta spędzą w szpitalu.
Dziękujemy Lux Cordis asbl za sprawą którego możemy przekazać także materiały edukacyjne, służące oswajaniu dzieci z problematyką wad serca oraz Fundacja "Mamy Serce" która wskazała nam kluczowe potrzeby hospitalizowanych dzieci i podjęła się trudu koordynacji całej świątecznej misji na miejscu w Instytut CZMP Najpiękniej jednak dziękujemy Wam - rodzicom-wolontariuszom i darczyńcom. To dzięki Wam PrezentOdSerca wywoła uśmiech na twarzach dzieci.

Inne artykuły w tej kategorii:

Rekrutacja pracowników

26.04.2023 Ogłoszenie o rekrutacji pracowników do projektu Rekrutacja przedłużona do dnia ...

Jak aktywizować?

Zachęcamy do odsłuchania debaty „Niepełnosprawni – pełnowartościowi. Jak usprawnić rehabilitację ...

Rekrutacja do projektu

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA 12.04.2023 Ogłoszenie o rekrutacji uczestników projektu Fundacja na rze...

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Z Waszą pomocą każda historia
może mieć szansę na szczęśliwe zakończenie...

© CorInfantis. All rights reserved.
Powered by ITMOOSE.