Skip to main content

Rekrutacja uczestników

W związku z uwzględnieniem przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych złożonego przez Fundację odwołania i skierowaniem do ponownej oceny merytorycznej wniosku dot. projektu pn. Niezależne serca mogą więcej! Wsparcie samodzielności osób z wrodzonymi wadami serca Fundacja rozpoczyna rekrutację uczestników projektu.

Rozpoczęcie rekrutacji bez ostatecznej pozytywnej decyzji PFRON oraz informacji o dofinansowaniu wynika z istotnej wagi problemów z jakimi mierzą się Podopieczni naszej Fundacji co wiąże się z tym, że Fundacja nie może dłużej zwlekać i odraczać udzielania wsparcia oczekując na decyzję PFRON. Tym samym Fundacja podjęła decyzję, że rozpocznie realizację projektu zgodnie z uwzględnionym we wniosku harmonogramem, a co za tym idzie udzielanie wsparcia w ramach projektu rozpocznie się w kwietniu br. od form wsparcia grupowego.

Podkreślamy, że rozpoczęcie wsparcia indywidualnego w projekcie z dofinansowaniem PFRON będzie możliwe wyłącznie w przypadku pozytywnej oceny merytorycznej. Informacja w tym zakresie powinna pojawić się do 8 maja. Fundacja rozpoczyna rekrutację zgodnie z pierwotnym harmonogramem projektu w celu optymalizacji działań na rzecz Podopiecznych.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do zapoznania się z jego szczegółami, liczba miejsc jest ograniczona - KLIKNIJ

Inne artykuły w tej kategorii:

Rekrutacja pracowników

02.04.2024 Ogłoszenie o rekrutacji pracowników do projektu Fundacja na rzecz dzieci z wadami...

Życzenia

Wszystkim Państwu składamy serdeczne życzenia zdrowych, rodzinnych, radosnych świąt!

Oświadczenie

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, informujemy, iż w związku z negatywną oceną merytoryczną wnios...