Skip to main content

GABRYSIA BEDNAREK

Hej, jestem Gabrysia przyszłam na świat z połową serduszka. Jestem po 4 operacjach na otwartym sercu. Każdy rok mojego życia niesie wiele wyzwań i ciężkich dni – 21.08.2023 przeszłam ostatnią planowaną operację metodą Fontana, po której spędziłam miesiąc w szpitalu.

Życie z HLHS, czyli połową serduszka, mimo leczenia od pierwszych dni życia to nierówna walka, przynosząca szereg komplikacji zdrowotnych. Mam częste bóle brzuszka, problemy z trzustką, wątrobą i nerkami. Jestem pod opieką wielu specjalistów, którzy dbają o moje życie i zdrowie: kardiolog, neurolog, stomatolog, gastrolog, hepatolog, lekarz rehabilitacji, audiolog, immunolog, psycholog. Codziennie muszę mierzyć krzepliwość krwi i przyjmować leki.

Wielu dzieciom dni upływają na beztroskich zabawach na placach zabawach czy w przedszkolu, mnie-salach rehabilitacyjnych czy neurologopedycznych, na licznych wizytach w poradniach specjalistycznych. Dlatego razem z rodzicami bardzo prosimy o przekazanie 1,5% podatku na dalsze moje leczenie. Co pokaże nam przyszłość? Tego ja i moi rodzice nie wiemy, ale wierzymy, że dzięki Wam i Waszej pomocy mogę leczyć się u najlepszych specjalistów, którzy czuwają nad moim zdrowiem.

Dziękujemy Gabrysia Bednarek – z rodzicami Aleksandra i Tomasz

Przekaż 1,5% podatku:

KRS 0000290273

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: GABRIELA BEDNAREK

Nr konta 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150

Fundacja Cor Infantis nie pobiera prowizji ani dodatkowych opłat. Całość przekazanych środków przeznaczana jest na pomoc dziecku. Dziękujemy!

Możesz także pomóc Gabrysi przy okazji zakupów online. To nic nie kosztuje! Zobacz jakie to proste - KLIKNIJ

Inne artykuły w tej kategorii:

Weronika Sądej

Weronika przyszła na świat z poważną wrodzoną wadą serca. We wczesnym dzieciństwie przeszła t...

Justyna Dobranowska

Justynka ma złożoną wadę serca VSD, ASD II, CoA ,TR II. Przeszła niedokrwienny udar mózgu po któr...

Michalina Binek

Przekaż 1,5% podatku: KRS 0000290273 Cel szczegółowy / tytuł przelewu: MICHALINA BINEK Nr ...