Skip to main content

Rafał Bełdowicz

Rafał urodził się z wrodzoną wadą serca (krytyczna stenoza aortalną, obecnie z niedomykalnością zastawki neoaortalnej, niedomykalnością zastawki mitralnej, zwężeniem zastawki płucnej, hipoplazją łuku aorty). Przeszedł operację Rossa.

Obecna sytuacja Rafałka wciąż jest niejasna i niepewna. Niewiele się zmieniło, ponieważ nie udało nam się jeszcze skonsultować z kardiochirurgami mającymi decydujące zdanie w sprawie operacji serduszka. Miejscowi lekarze rozkładają ręce a na wizytę w naszym ośrodku prowadzącym musimy jeszcze chwile zaczekać ze względu na braki kadrowe. Jest to dla nas niepokojące, ponieważ stan Rafałka jest ciężki, mimo, że określany jako stabilny. Niestety, mamy świadomość tego, że może się on w każdej chwili zmienić, ponieważ dotyczy to narastającej już niewydolności krążenia. W tej chwili poza regularnym przyjmowaniem leków, ograniczaniem aktywności fizycznej, pomiarami ciśnienia i regularnymi badaniami doszła nam rehabilitacja klatki piersiowej ze względu na zbyt napięte mięśnie po wcześniejszej operacji. Mimo niepokoju związanego ze zdrowiem i życiem Rafałka chcemy jednak dać mu namiastkę normalności i radosnego dzieciństwa.

Dziękujemy pięknie za wszystkie wpłaty i przekazanie 1.5% podatku dla Rafałka. Wszystkie środki, które są gromadzone na jego koncie są wykorzystywane tylko i wyłącznie na potrzeby związane z leczeniem, badaniami i rehabilitacją.

Przekaż 1,5% podatku:

KRS 0000290273

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: RAFAŁ BEŁDOWICZ

Nr konta 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150

Fundacja Cor Infantis nie pobiera prowizji ani dodatkowych opłat. Całość przekazanych środków przeznaczana jest na pomoc dziecku. Dziękujemy!

Możesz także pomóc Rafałowi przy okazji zakupów online. To nic nie kosztuje! Zobacz jakie to proste - KLIKNIJ

Inne artykuły w tej kategorii:

Weronika Sądej

Weronika przyszła na świat z poważną wrodzoną wadą serca. We wczesnym dzieciństwie przeszła t...

Justyna Dobranowska

Justynka ma złożoną wadę serca VSD, ASD II, CoA ,TR II. Przeszła niedokrwienny udar mózgu po któr...

Michalina Binek

Przekaż 1,5% podatku: KRS 0000290273 Cel szczegółowy / tytuł przelewu: MICHALINA BINEK Nr ...