Skip to main content

Julia urodziła się z ciężką, złożoną wadą serca. Od urodzenia walczy z wieloma trudnościami –wrodzona wada serca, wcześniactwo, hipotrofia , zatrzymanie krążenia , z którymi zmagamy się każdego dnia. Przeszła już dwie ratujące życie operacje. Po ostatniej tomografii serca , okazało się, że pojawiło się dość spore zwężenie drogi odpływu z prawej komory. U Julii występują duże spadki tętna. Jesteśmy po cewnikowaniu serca i już wiemy, że operacja jest nieunikniona. Wszystko przed nami. Kwalifikacja do operacji potwierdzona przez kardiochirurgów .

Obecnie ma 9 lat i dzięki intensywnej rehabilitacji, oraz terapii uczęszcza z rówieśnikami  do szkoły. Jest pod opieką wielu specjalistów: kardiologa, neurologa, nefrologa, pulmonologa, immunologa, laryngologa. Dzięki intensywnej rehabilitacji  widzimy duże postępy u córki, dlatego bardzo prosimy Państwa o wsparcie Julii w jej walce o zdrowie i dalszy rozwój. Zwracamy się z ogromną prośbą o przekazanie 1,5 % podatku oraz dowolnych wpłat na rzecz Julii na leczenie i rehabilitację , abyśmy w dalszym ciągu mogli zapewnić naszej córce potrzebne zajęcia. Wpłaty z 1,5% zostaną przeznaczone na kontrole u specjalistów, badania oraz rehabilitację. 

Przekaż 1,5% podatku:

KRS 0000290273

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: JULIA KANIA

Nr konta 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150

Fundacja Cor Infantis nie pobiera prowizji ani dodatkowych opłat. Całość przekazanych środków przeznaczana jest na pomoc dziecku. Dziękujemy!

Możesz także pomóc Julii przy okazji zakupów online. To nic nie kosztuje! Zobacz jakie to proste - KLIKNIJ

Inne artykuły w tej kategorii:

Weronika Sądej

Weronika przyszła na świat z poważną wrodzoną wadą serca. We wczesnym dzieciństwie przeszła t...

Justyna Dobranowska

Justynka ma złożoną wadę serca VSD, ASD II, CoA ,TR II. Przeszła niedokrwienny udar mózgu po któr...

Michalina Binek

Przekaż 1,5% podatku: KRS 0000290273 Cel szczegółowy / tytuł przelewu: MICHALINA BINEK Nr ...