Skip to main content

Tomuś urodził się z połową serca. Przeszedł 3 ciężkie operacje, cewnikowania, ogrom badań i kontroli. Dziś jest dumnym sześciolatkiem i mimo tego przez co musiał przejść, jest radosnym chłopcem, czerpiącym z życia, ile tylko się da i na ile pozwala mu jego siła. I choć stara się żyć normalnie, jak jego rówieśnicy, to jego wyjątkowe serce nie pozwala o sobie zapomnieć. Życie z połową serca, to codzienne porcje leków, częste badania, kontrole u specjalistów i wiele innych spraw, które były, są i będą nieodłączną częścią jego życia. Dlatego dziękuję każdemu z Was, kto wspiera nas w tej trudnej drodze, pełnej niepewności i obaw.

Dziękujemy Każdemu, kto pamięta o Tomaszku i swój 1,5% podatku, przekazuje właśnie jemu. To właśnie dzięki środkom gromadzonym na fundacyjnym subkoncie, możemy zapewniać Tomkowi konieczne leczenie, badania i wizyty u specjalistów.

KRS 0000290273

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: TOMASZ KUBIK

Nr konta 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150

Fundacja Cor Infantis nie pobiera prowizji ani dodatkowych opłat. Całość przekazanych środków przeznaczana jest na pomoc dziecku. Dziękujemy!

Inne artykuły w tej kategorii:

Weronika Sądej

Weronika przyszła na świat z poważną wrodzoną wadą serca. We wczesnym dzieciństwie przeszła t...

Justyna Dobranowska

Justynka ma złożoną wadę serca VSD, ASD II, CoA ,TR II. Przeszła niedokrwienny udar mózgu po któr...

Michalina Binek

Przekaż 1,5% podatku: KRS 0000290273 Cel szczegółowy / tytuł przelewu: MICHALINA BINEK Nr ...