Skip to main content

Joanna Lisiecka

Dziecko z wrodzoną wadą serca jest chore do końca życia... Nawet jeśli tego nie widać, śmierć poluje na nie każdego dnia...

Asia w swoim niespełna dziewięcioletnim życiu przeszła trzy operacje serduszka. Dzięki nim żyje. Staramy się, aby jej życie nie różniło się od życia dziewczynek w jej wieku. Mimo tego, przed każdym badaniem jest obawa o aktualny stan serduszka i stymulatora. Ostatnie wizyty kontrolne wykazują, że wymiana baterii będzie konieczna w tym roku. Czynność własna serca jest zbyt słaba, żeby Asia mogła żyć bez stymulatora. Nasza córeczka cały czas wymaga leków i badań, które ukazują nie tylko stan i funkcjonowanie operowanego serduszka, ale też negatywny wpływ wad serca na inne narządy. Co kilka lat konieczne będzie przeprowadzenie cewnikowania serca, a w razie konieczności kolejnych zabiegów.

Bardzo prosimy o przekazywanie 1,5% podatku. Środki te przeznaczone będą na dalszą diagnostykę i leczenie naszej Asi. Za każda pomoc serdecznie dziękujemy.

Rodzice Asi.

Przekaż 1,5% podatku:

KRS 0000290273

Cel szczegółowy / tytuł przelewu: JOANNA LISIECKA

Nr konta 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150

Fundacja Cor Infantis nie pobiera prowizji ani dodatkowych opłat. Całość przekazanych środków przeznaczana jest na pomoc dziecku. Dziękujemy!

Inne artykuły w tej kategorii:

Weronika Sądej

Weronika przyszła na świat z poważną wrodzoną wadą serca. We wczesnym dzieciństwie przeszła t...

Justyna Dobranowska

Justynka ma złożoną wadę serca VSD, ASD II, CoA ,TR II. Przeszła niedokrwienny udar mózgu po któr...

Michalina Binek

Przekaż 1,5% podatku: KRS 0000290273 Cel szczegółowy / tytuł przelewu: MICHALINA BINEK Nr ...